Centrum pro rodinu
Uherské Hradiště


Pro seniory

Pozvánky na zajímavé akce

Co nabízíme seniorům v děkanátním Centru pro rodinu v Uherském Hradišti:

  1. Milí senioři, je vám kolem 55 let a více a chcete se pravidelně setkávat se svými vrstevníky? Zavzpomínat na mládí, pobavit se, společně se pomodlit, využít svých schopností k rozdávání radosti druhým i sobě?
  2. Nebo prožít něco zajímavého se svými vnoučaty spolu s ostatními dědečky, babičkami a jejich vnoučaty? Pokud ještě nemáte ve svém okolí vhodnou skupinku, dejte nám vědět! Pomůžeme ji vytvořit, aby vám všem spolu bylo veselo a dobře!
  3. Pomůžeme vám také s předáváním víry ve vaší rodině, vnoučkům i vašim dospělým dětem.
  4. Pokud už máte menší či větší partu kamarádů a kamarádek, a přemýšlíte, co zajímavého společně podniknout, můžeme vám zdarma navrhnout program přímo pro vás, máme v zásobě bohatou nabídku! Zavolejte nám na telefon 731 646 898 a domluvíme se.
  5. AKTUÁLNÍ JEDNORÁZOVÉ AKCE, které pro seniory občas připravujeme, zveřejňujeme V RUBRICE AKTUALITY NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.

**********

Zajímavé aktivity nabízí také Centrum pro rodinný život v Olomouci:

AKTUÁLNĚ:
Zveme seniory na postní duchovní obnovu, která se uskuteční 25. - 27. března 2019 na Velehradě. Povede ji  P. Miroslav Jáně.
Během pobytu bude mimo jiné příležitost ke společným modlitbám, rozjímání, adoraci, mši svaté, svátosti smíření, popř. svátosti pomazání nemocných a k rozhovoru s knězem. Pokud by chtěl jet ještě i někdo jiný, třeba manželé nebo známí, jsou také vítáni.
Plakátek a další informace najdete ve vývěsce v kostele nebo na http://www.rodinnyzivot.cz/?q=node/6#pps+
Nyní probíhá přihlašování na termín 25. - 27. března 2019, ale na plakátku už jsou i další připravované akce.
Přihlášky: tel. 572 571 420, mobil: 733 741 896, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
adresa: Římskokatolická duchovní správa Stojanov, Salašská 62, 687 06 Velehrad
Ceny za ubytování a stravu: 950 Kč - 1310 Kč (podle pokoje). Diety hlaste ubytovatelům při přihlašování.
Duchovní obnovu pořádá Mgr. Markéta Matlochová z CPR Olomouc, kterou už možná někteří znáte z minulého setkání seniorů na arcibiskupství v Olomouci nebo z pobytů seniorů s vnoučaty.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
mobil: 720 110 750

DALŠÍ MOŽNOSTI VÍKENDŮ PRO SENIORY

Více informací najdete na http://www.rodinnyzivot.cz/?q=node/6#semin-senior Pokud vás něco z nabídky zaujalo, máte dotaz nebo byste se něčeho podobného rádi zúčastnili třeba někdy v budoucnu, nebo nemáte s kým jet a hledáte někoho k sobě, dejte nám vědět také do Centra pro rodinu v Uherském Hradišti, tel. 731 646 898.

VÍKENDY PRO SENIORY se konají  pravidelně na Svatém Hostýně a na Velehradě a součástí víkendu jsou přednášky zaměřené na "radosti a starosti" stáří, rodinné vztahy, vztah k Bohu a prohloubení duchovního života. Během víkendů je příležitost ke společným modlitbám, rozjímání, adoraci, mši svaté, svátosti smíření, popř. svátosti pomazání nemocných a k rozhovoru s knězem i s lektorkami. Začínáme v pátek večeří v 18 hodin, končíme v neděli obědem.

 **********


Putování relikvie

Olomouc - katedrála-page-001

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Jsme na facebooku

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |