Centrum pro rodinu
Uherské Hradiště


MENU
IMG 6367
               Zde:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerZK1wtQczJ06vD5-19N5RQrKS6_SgDZGp76odsJlkInw3Kw/viewform se můžete zapsat na putování Panny Marie po rodinách. V něděli, kterou vám začíná váš týden s Pannou Marií, si ji po domluvě vyzvednete od předchozí rodiny, popřípadě si ji předáte ve farním kostele Františka Xaverského a následnou neděli ji předáte dál. Na čase a místě vyzvednutí se budete domlouvat individuálně. Pokud budet potřebovat, tak kontakt na rodinu, která má právě sošku u sebe doma, získáte v Centru pro rodinu v Uherském Hradišti u Radky Maňákové a to buď na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 736 607 992.

Pokud budet chtít, můžete se při předávání společně s předávající rodinou pomodlit  Zdrávas – na úmysl rodiny, do které soška putuje. Jakmile budete mít sošku Panny Marie doma, postavte ji na pěkné místo tak, aby se kolem ní mohla shromáždit celá rodina (pokud je to možné). Každý den se u ní sejdete na modlitbu. Zároveň je možno pozvat své příbuzné a přátele ke společné modlitbě a prožít tuto chvíli ve větším společenství.

V průběhu týdne se můžete modlit za své úmysly nebo můžete použít inspiraci, kterou dostanete spolu se šoškou.


Pokud budet potřebovat, tak kontakt na rodinu, která má právě sošku u sebe doma, získáte v Centru pro rodinu v Uherském Hradišti u Radky Maňákové a to buď na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 736 607 992.


 

 

 

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

Jsme na facebooku

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |